Ogniska, imprezy firmowe

Stara Osada posiada wyśmienite warunki na organizację imprez na świeżym powietrzu. Posiadamy możliwość zorganizowania ogniska, na którym oprócz kiełbasek będzie można spróbować mięsiwa z okolicznych lasów.

Przed rozpoczęciem biesiady proponujemy spróbowanie swoich sił w ramach naszej strzelnicy olimpijskiej. Szlifowaniem umiejętności strzeleckich oraz instruktarzem z zasad bezpiecznego obchodzenia się z bronią palną zajmie się wykwalifikowana kadra instruktorska posiadająca wszelkie wymagane polskim prawem kwalifikacje i certyfikaty. Pamiętajmy. Na strzelnicy strzelamy tylko „ostrą amunicją”!
Istnieje możliwość zorganizowania turnieju strzeleckiego w formule Grand Prix (eliminacje, półfinał, finał) czy też przeprowadzenia mini szkolenia z obrony defensywnej. Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków w kraju, który posiada kadrę instruktorską posiadającą kwalifikacje do ochrony VIP-ów. Za odpowiednią opłatą możemy zorganizować pokaz, w jaki sposób wygląda reakcja wykwalifikowanego pracownika ochrony w ochronie życia VIPa będącego pod jego opieką.

Nasza strzelnica posiada bogaty arsenał, w skład którego wchodzi zarówno broń małego kalibru (5,6 mm), pistolety centralnego zapłonu (9 mm), strzelby (bok, „pompka” – 12 mm), oraz karabiny wyborowe powtarzalne (7,85 mm – .309 winchester). Wspaniała zabawa na strzelnicy obfitująca w potężną dawkę adrenaliny skutecznie rozbudzi apetyt, będzie wspaniałym wstępem do wspólnej biesiady, która zakończy się przy świetle lampionów późną nocą.